Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yağmur Reklam, çağdaş iletişim ortamlarının tümünde etkinlik gösterme çabasında olup; ekonomik, pratik ve sorunsuz çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Yağmur Reklam olarak; deneyimli kadromuzla tabela ve reklam konusunda Edirne’nin ve Trakya’nın saygın kişi, kurum ve kuruluşlarına hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyarak Yağmur Reklam markasını sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Müşterisiyle her zaman açıklığa ve dürüstlüğe dayanan bir ortaklık sistemi kurmayı başarmış ve müşteri memnuniyeti odaklı markalaşma yolunu seçmiştir. Kaliteyi her an sağlama sorumluluğunun bilincinde olarak hareket etmektedir. Verilen hizmetten mutlu olunması ve hizmetin sunulmasında verimliliğin sağlanması ilkeleriyle, kalite temel felsefesini oluşturmuştur.

Çok kapsamlı hizmet anlayışı ile müşterilerine doğru zamanda doğru reklam faaliyetlerini önererek ve gelişen reklam malzemelerini takip ederek en güzel ve en belirgin işi ortaya koymaya çalışan Yağmur Reklam, dürüstlüğü, kaliteyi ve çağdaş hizmet anlayışının gereklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Amacı, her zaman müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürünleri ve kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlarla, en kısa sürede sunmaktır. Amacımız sektörde hizmeti en iyi şekilde sunabilen bir marka olmaktır.


Neler Yapıyoruz: LED TabelaIşıklı TabelaIşıksız TabelaTotemYol Tabelası